Čo potrebuje dieťa do MŠ nájdete TU

Jedálny lístok

Čo budú mravčekovia a včielky jesť dozviete sa Tu
Spôsob odhlasovania stravy: TU

Pýtame sa

Je nám ľúto, nie sú tu žiadne ankety.

Napíšte nám

Napísať odkaz
(44)
1 2 3 4 5
<
(4) babka Nováková :-)
url  email

Milé pani učiteľky,
chcem vám a personálu poďakovať za vystúpenie detí, divadielko a tvorivé dielne so starými rodičmi a ich vnúčatami 10. októbra 2012.
Všetko bolo pripravené, premyslené, zorganizované len 4-5 osobami tak, že výsledok nemal chybu vrátane príjemnej atmosféry. Naplnili ste ideu prepojenia školy,rodičov i starých rodičov, lebo to je pre naše deti najdôležitejšie-pocit istoty a lásky z každej strany, zastavenie sa v uponáhľanej dobe a spoločne strávené chvíle. Nech sa vám darí.

(3) Deti a pani učiteľky

Ďakujeme všetkým (starým:) rodičom za príjemné popoludnie, tvorivé úsilie a v neposlednom rade za slová chvály(2) Lenka Pareničková
email

Musím napísať jedno veľké Ď♥ A♥ K♥U♥ J♥E M♥
Celému kolektívu MŠ Ďatelinka s ktorými naša rodina strávila nádherné 3 roky.Pani učiteľkám Miške, Majke, Zdenke,Peťke,pani kuchárkam a pani upratovačkám.Pani učiteľke Janke,ale hlavne TEBE pani učiteľka Tánička Gáborčíková a TEBE pani riaditeľka Helka Burdová…za maximálnu ústretovosť,za korektnosť,za milý prístup,za profesionalitu,za krásne besiedky,za úžasné výlety a za lásku s ktorou ste pristupovali k našej Sandre.
Získali ste si nás hneď od prvej chvíle.Pomohli ste mi Sandru pripraviť do školy a veľmi veľa ste ju toho naučili.Pomohli ste mi z nej vychovať úžasnú predškoláčku a za to Vám veľmi pekne ďakujem.
Práve VY robíte MŠ Ďatelinku,pre mňa, najlepšou škôlkou.Práve VY ste hnacie motory, ktoré robia tú perfektnú atmosféru a ktoré robia Ďatelinku Ďatelinkou.Teda šťastným štvorlístkom.
Teším sa na Vás opäť za 2 roky,kedy k Vám donesiem nášho Jurka.
S úctou Lenka


(1) PetraK
email

Tešíme sa na vaše nápady, podnety a pripomienky vpísané do tohto fóra. Vaše pani učiteľky

<

 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
4 + 3=

Najnovšie odkazy


Všetky príspevky
 
Denisa Plavnicka
Dobrý deň, Prosím Vás máte ešte nejaké voľne miesta vo vašej maters...

Miroslava Dankova
Dobry den chcela by som sa informovat ci mate volne miesto keby som sy...

Štatistika

TOPlist